100

Xdizayn Blog

Google Ads Nasıl Kullanılır? – Reklamın Gücünden Yararlanın

Dünya genelinde reklam pazarının en büyük oyuncusu haline gelen Google Ads‘te belirlenmiş anahtar kelimelere göre düzenlenen reklamlarda tıklama başına ya da görüntüleme başına maliyet hesaplanmakta, böylece reklam verene fayda sağlama oranı ciddi oranlarda yukarılara çekilmektedir.

SEO Nedir ?

SEO (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.

Google’da İlk Sayfada Çıkmak İçin Yapmanız Gereken 6 Hamle

Herkese merhabalar! Bugünkü blog yazımızda çoğu kişi tarafından merak edilen ve bir hesaplaması var mıdır diye sürekli araştırılan bir konuyu ele alacağız; Google’da ilk sayfada çıkmak.

Google Spam Skoru (Spam Score) Nedir?

Spam Skoru (Spam Score) , Moz tarafından geliştirilmiş sitenizin veya link aldığınız sitelerin spam skorunu öğrenebileceğiniz güvenli bir sistemdir. 26 Adet kriter göre spam skorunuz ortaya çıkar.

Google Webmaster Tools nedir ? Nasıl kullanılır?

Google Webmaster Tools, teknoloji devi Google’ın, webmasterlara sunduğu çok kullanışlı yönetim araçlarıdır. Bu yönetim araçlarını doğru şekilde kullanarak mümkün olan en iyi optimizasyonu sağlayabilirsiniz.

‘Landing Page’ Nedir? Nasıl Yapılmalı?

‘Landing Page’in Türkçe karşılığı “Varış Sayfası” veya ‘İniş Sayfası’dır. ‘Landing Page’, internette bir online reklam veya sosyal medyada herhangi bir link tıklandığında tüketicinin yönlendirildiği sayfaya denir.

Mobil Uygulama Geliştirmeye Nereden Başlanmalı

Çağımızın en geniş sektörlerinden birisi olarak akıllı telefonları ve akıllı telefonlar için geliştirilen mobil uygulamaları ele alabiliriz.

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız, Adres Xdizayn.net

Bugün eğer web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız sizi zorlu bir karar verme süreci bekliyor. Ancak bu kararları vermenizi kolaylaştıracak web ajansları da sizi bekliyorlar.

E-ticaret Sitesi'nin Püf Noktaları Nelerdir

E-ticarette daha başarılı olmanızı sağlayacak olan E-ticaretin Püf Noktaları...

Web Tasarım İstanbul

Xdizayn Web Tasarım Olarak İstanbulun tüm ilçelerine web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Mobil Uyumlu Sitenizi Hızlandırma Yöntemleri

Sitenizi mobil uyumlu hale getirirken, aynı zamanda hızlı yüklenmesini ve iyi bir mobil kullanıcı deneyimi sunmasını sağlamak için dikkat etmeniz gereken pek çok detay var.

SEO Püf Noktaları

Bu yazıda SEO konusunda başarılı olmanın birkaç püf noktasına değinilmektedir.

Web Tasarım İpuçları

Bir web sitesini başarılı kılan bir çok özellikten söz edilebilir, sadece görsel elementleri içermeyen bu özelliklere birlikte göz atalım.