100

Xdizayn B2B Sistemleri

B2B Sistemleri

B2B Sistemleri

Başlıca B2B Sistemlerimiz

İşletmelerin ihtiyaçlarına özel geliştirilen ve diğer bilgi sistemleriyle de entegre çalışabilen B2B sistemleri, zaman ve mekan bağımsız olarak internet üzerinden sipariş sisteminde işlem yapabilme ve rapor alabilme imkanı sağlayarak, bayilerin kendine ait portal ortamında bu bilgileri görebilmelerine imkan sağlar.

Fonksiyonel, Hızlı ve Kullanışlı

Satış  temsilcilerinize 7/24 sipariş oluşturabilme, müşteri cari hesabını görüntüleme ve raporlama imkanı sağlayan web tabanlı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde anlık stok miktarları, ürünlerin resimleri, fiyat ve koşulları, sipariş sırasında renklendirme, sınıflandırma, sepet kullanımı, sepete kaldırma veya şablon sepet tanımlama gibi birçok fonksiyonel ve görsel özellik ile kullanım kolaylığı, hız ve veri bütünlüğü sağlar.

Hızlı Sipariş ve Stok Kontrolü

Güncel olarak cari hareket ve stok bilgilerinin görüntülenmesini sağlayan bu uygulama, müşterilerinize özel fiyat ve ödeme imkanları sunarak hızlı bir sipariş süreci sağlar. Tele sipariş sistemleri ile entegrasyon altyapısı sayesinde çağrı merkezi tarafından telefonla alınan bütün siparişleri otomatik olarak sisteme aktarmayı sağlar. Stok kontrolü ve rezervasyon özelliği ile varolan ürünlerin siparişi alındıktan sonra stokta olmayan ürünler bekleme durumunda saklanır. Ürünlerin stoğa tekrar girmesi ile sepette bekleyen ürünler tekrar siparişe dönüşür.

SQL ve Excel Sistemiyle Entegre

SQL veri tabanı ile tam entegre çalışan uygulamada, SQL veri tabanın'da tanımlı olan verinin uygulama içinde tekrar tanımlanmadan kullanılmasını sağlar.  Aynı şekilde bu uygulamada tanımlanan bilgilerin de SQL veri tabanına otomatik aktarımını sağlar. Ekstra hiçbir veri girişi olmadan SQL veri tabanı ile tamamen entegre çalışır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

B2B Sistemleri